اخبار و اطلاعیه ها

حضور پلیس پیشگیری بمناسبت هفته نیرو انتظامی

police e1539174334930 - حضور پلیس پیشگیری بمناسبت هفته نیرو انتظامی

به مناسبت هفته ی نیروی انتظامی جناب سرهنگ رحیمی و هیات همراه در مدرسه حضور یافتند. ایشان عهده دار ریاست اداره عملیات پلیس پیشگیری انتظامی استان اصفهان  میباشند.

لازم به ذکر است این مراسم  در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ در مدرسه بدون کیف بهار آزادی برگزار شد.

در ابتدا آیاتی چند از کلام‌الله توسط آقای سید ابوالفضل فاطمی معاونت محترم فناوری اطلاعات قرائت شد.  آقای فاطمی آیه ۳۲ سوره مائده را قرائت نمودند.

این آیه مصداق رسالت نیروی انتظامی می‌باشد.  آیه ۳۲ سوره مائده می‌فرماید: ((هرکس جان یک انسان را نجات دهد همانند این است که جان همه انسان‌ها را نجات داده است.))

همچنین متن خوش‌آمد گویی توسط یکی از دانش آموزان کلاس ششم خوانده شد.

در ادامه جناب سرهنگ رحیمی در مورد پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و آگاه‌سازی دانش آموزان از خطراتی که در حال حاضر جامعه را مخاطره انداخته و تهدیدی برای کودکان است سخنرانی نمودند .

پلیس پیشگیری به مواردی همچون دزدی و ربودن دانش آموزان، سرقت اشیا گران‌قیمت همچون تبلت ، موبایل، طلا و…. اشاره کردند.

پلیس پیشگیری در سخنان خود یادآور شدند که طلا عاملی برای دزدیدن دانش آموزان دختر می‌باشد. جناب سرهنگ رحیمی از بچه ها خواستند که هنگامی‌که می‌خواهند به مدرسه بیایند از همراه داشتن اشیا قیمتی مانند طلا و موبایل خودداری کنند. همچنین ایشان به بچه‌ها گفتند زمانی که ماشین نشسته‌اند شیشه ماشین را پایین نیاورند. دزدان موتورسیکلت سوار از این فرصت استفاده می‌کنند و تبلت و تلفن شمارا می‌دزدند. پلیس پیشگیری به دانش آموزان گفتند زمانی که در منزل تنها هستید و شخص ناشناسی زنگ درب منزلتان را زد درب را روی او باز نکنند.

پلیس پیشگیری به دانش آموزان گفتند که آدرس محل زندگی و شماره تماس پدر و مادر را حفظ باشند . درصورتی‌که گم شدند پلیس بتواند سریعاً آن‌ها را پیدا کند. جناب سرهنگ رحیمی متذکر شدند به هیچ عنوان به افراد غریبه اعتماد نکنند . همچنین سوار اتومبیل کسی به‌جز افراد خانواده و آشنایان نشوند. همچنین ایشان از دانش آموزان خواستند هوشمندانه با این موارد برخورد کنند. همچنین گفتند در صورتی که راننده سرویسشان بدون اطلاع قبلی تعویض شده است از سوارشدن بر اتومبیل او امتناع ورزند.

پس از اتمام سخنان سرهنگ رحیمی متن وصیت‌نامه شهید اصغر ایران‌دوست قرائت شد. این شهید بزرگوار یکی از شهدای حوزه عقیدتی نیروی انتظامی هستند. این شهید بزرگواردر سال ۱۳۶۰ به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

در پایان مهندس پژمان ایراندوست مشاور اجرایی مدرسه از حضور جناب سرهنگ رحیمی در مدرسه قدردانی  و تشکر نمودند.
معاونت امور اداری مدرسه بدون کیف بهار آزادی – دعوت از پلیس پیشگیری
پلیس پیشگیری 4 - حضور پلیس پیشگیری بمناسبت هفته نیرو انتظامی
پلیس پیشگیری 3 - حضور پلیس پیشگیری بمناسبت هفته نیرو انتظامی
پلیس پیشگیری 2 - حضور پلیس پیشگیری بمناسبت هفته نیرو انتظامی
پلیس پیشگیری 1 - حضور پلیس پیشگیری بمناسبت هفته نیرو انتظامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *